Filtrowanie

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

677 zł - 2100 zł

Szerokość koperty (mm):

36 mm - 53 mm

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Chronograf:

Datownik:

Termin realizacji:

Przedstawiamy Państwu stworzone z miłości do piękna czasomierze Carl von Zeyten. Wbrew powszechnej opinii egzotyczna nazwa nie nawiązuje do najdalszych zakątków świata – wręcz przeciwnie. Niebanalne zegarki wyprodukowane zostały bowiem za naszą zachodnią granicą – w niemieckim mieście Bühl. Niebywale urokliwe zegarki narodziły się ponad pięćdziesiąt lat temu i od tego czasu cieszą oko pięknych niewiast i szlachetnie urodzonych mężczyzn. Co wyjątkowego kryją w sobie prezentowane czasomierze, że cieszą się aż tak dużym zainteresowaniem?

Carl von Zeyten to bez wątpienia synonim jakości. Wysokiej klasy czasomierze zachwycają dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Eleganckie, stylowe, a zarazem solidne idealnie uzupełniają stylizacje wieczorowe i codzienne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne rozwiązania jak i niebanalne modele z dodatkowym stoperem, multidatą czy fazami księżyca. Szczególnie wymagającym Klientom polecamy nieco bogatsze czasomierze, uwzględniające na tarczy niemal całe swoje „wnętrze”.

Ekstrawaganckie, stosunkowo duże zegarki przypadną do gustu każdemu, kto ceni sobie oryginalność. Oczywiście, w naszej kolekcji nie brakuje również prostych, klasycznych i stonowanych rozwiązań o nieskomplikowanych kształtach i czytelnym cyferblacie. Mnogość modeli sprawia, że każdy z Państwa bez wątpienia znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie.

Sortuj wg
Pokaż:
810 zł
Cena sugerowana: 1 350 zł
702 zł
Cena sugerowana: 1 170 zł
786 zł
Cena sugerowana: 1 310 zł
738 zł
Cena sugerowana: 1 230 zł
702 zł
Cena sugerowana: 1 170 zł
702 zł
Cena sugerowana: 1 170 zł
678 zł
Cena sugerowana: 1 130 zł
Pokazuje 1 - 96 z 96 elementów