Filtrowanie

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

246 zł - 1267 zł

Szerokość koperty (mm):

26 mm - 50 mm

Waga:

93 - 93

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Datownik:

Termin realizacji:

Tommy Hilfiger

Jak to się stało, że Tommy Hilfiger stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektantów mody na świecie, zaś jego marka zyskała uznanie w oczach najznamienitszych gwiazd, celebrytów i biznesmenów? Niebywale skromny Amerykanin pochodzący z rodziny katolickiej nigdy nie stronił od ciężkiej pracy. Już w wieku 19 lat założył butik, którego popularność była tak wielka, że niedługo potem Tommy otworzył jeszcze kilka sklepów. Młody Hilfiger szkolił się pod czujnym okiem samego Calvina Kleina. Dopiero na początku lat osiemdziesiątych przemógł się, by rozpocząć karierę „solową”.

Co sprawiło, że Tommy Hilfiger nadal cieszy się tak dużą popularnością? Amerykański projektant zaoferował swoim Odbiorcom coś więcej niż zwykłe dodatki. Prezentowane przez niego rozwiązania zachwycają niebywałą klasą, urokliwą prostotą, stylową elegancją. Stonowany design sprawia, że pasują one niemal na każdą okazję. W kolekcji Tommy Hilfiger nie brakuje wysokiej jakości zegarków – klasycznych czasomierzy o delikatnym kształcie i wyrazistym wykończeniu.

Zegarki Tommy Hilfiger stanowią połączenie praktycznego dodatku, funkcjonalnego gadżetu oraz eleganckiej biżuterii. Wygodne, uniwersalne rozwiązania nieśmiało wyzierające spod rękawa, przyciągają wzrok Odbiorców. Prostota z modnym wykończeniem sprawiają, że całość może pełnić rolę wyjątkowej ozdoby bądź jedynie tradycyjnego zegarka ułatwiającego sprawdzenie godziny.

Sortuj wg
Pokaż:
Promocja
Promocja
Pokazuje 1 - 96 z 542 elementów