Filtrowanie

Kategoria:

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

348 zł - 949 zł

Szerokość koperty (mm):

26 mm - 42 mm

Waga:

20 - 80

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Datownik:

Termin realizacji:

SKAGEN

Proste, a zarazem stylowe. Modne, aczkolwiek eleganckie. Z pomysłem, ale nie nudne. Zegarki Skagen to „must have” każdej stylowej przedstawicielki płci pięknej. Przez wielu zwane kwintesencją duńskiego, minimalistycznego designu, zachwycają dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Kolekcja Skagen kryje w sobie wiele niebywale urokliwych modeli. Poza przeważającą ilością produktów dedykowanych paniom, nie brakuje w niej wysokiej jakości czasomierzy przeznaczonych dla panów.

Zegarki Skagen charakteryzują się prostym, minimalistycznym designem. Sama historia marki nie jest długa. Założona przez duńskie małżeństwo firma narodziła się bowiem pod koniec lat osiemdziesiątych XX wieku. Sama nazwa „Skagen” pochodzi od małej, rybackiej wioski zlokalizowanej na najbardziej wysuniętym półwyspie Danii. Czasomierze stworzone z miłości do tego, co piękne i tęsknoty za ojczyzną cechują się wysoką jakością wykonania. Połączenie solidnej niezawodności japońskich i szwajcarskich mechanizmów ze starannie dobranymi materiałami oraz eleganckim designem pozwoliło stworzyć prawdziwe perły, koło których nie sposób przejść obojętnie.

Precyzyjne oraz dokładne, o długiej żywotności – zegarki marki Skagen idealnie sprawdzą się na co dzień. Niebywale urokliwe cechują się klasą, stylem oraz elegancją.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 96 z 107 elementów