Filtrowanie

Kategoria:

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

794 zł - 9761 zł

Szerokość koperty (mm):

24 mm - 46 mm

Waga:

24 - 203

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Chronograf:

Datownik:

Termin realizacji:

Atlantic

Nietrudno domyślić się, iż marka Atlantic nawiązuje do wody. To właśnie z niej jej twórcy czerpią inspirację do tworzenia wysokojakościowych, stylowych czasomierzy. Charakterystyczne, opływowe kształty to główny znak rozpoznawczy zegarków tej marki. Eleganckie i stylowe – cieszą się dużą popularnością w niemal każdym zakątku świata. W kolekcji czasomierzy Atlantic znajdziemy zarówno klasyczne modele jak i niezawodne zegarki sportowe. Zegarki Atlantic, jak przystało na czasomierze pod znakiem wody, są wodoszczelne. Nic więc dziwnego, są wybierane przez każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość dodatków. Mnogość wzorów sprawia, że każdy znajdzie model dostosowany do swoich potrzeb i preferencji.

Firma Atlantic może poszczycić się długą i niezwykle barwną historią. Założona w 1888 roku początkowo zajmowała się wyłącznie dostarczaniem komponentów innym znanym i cenionym w tej branży markom np. Longines. Jej rozwój nastąpił wiele lat później. Pierwszy indywidualny model naręczny Atlantic został wypuszczony na rynek dopiero w 1932 roku. Rok w rok producent udoskonalał swoje produkty, dbając nie tylko i ich styl czy indywidualny charakter, ale również funkcjonalność.

Blisko 125 lat doświadczenia sprawia, że Atlantic nie ma sobie równych. Członek Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego cieszy się dużym uznaniem sportowców. Wybrane modele firmy charakteryzują się wodoodpornością nawet do tysiąca metrów. Warto wspomnieć, że czasomierze Atlantic są także odporne na urazy mechaniczne oraz zarysowania.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 96 z 238 elementów