Filtrowanie

Cena:

36 zł - 240 zł

Materiał:

Próba srebra:

Dla kogo:

Okazje:

Motyw:

Termin realizacji:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą kolekcją wysokiej klasy srebrnych obrazków. W naszej ofercie znajdziecie Państwo starannie wyselekcjonowane akcesoria, których jakość i ponadprzeciętny design przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającemu Odbiorcy. Prezentowane przez nas pamiątkowe obrazki doskonale sprawdzą się jako prezent – zarówno na Chrzest jak i Komunię.

Wśród naszych srebrnych obrazków znajdziecie Państwo zarówno rozwiązania uniwersalne jak i wysokiej klasy akcesoria dedykowane dla chłopców bądź dziewczynek. Stworzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół obrazki przedstawiają postacie z Pisma Świętego bądź symbole charakterystyczne dla danej uroczystości. Wśród prezentowanych przez nas rozwiązań dominują takie motywy jak: Anioł Stróż, Aniołek czuwający nad dzieckiem, Matka Boska, Święta Rodzina, Madonna z Dzieciątkiem, Matka Boska Częstochowska, a także Jan Paweł II.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy obrazki prostokątne, a także nieco bardziej nowoczesne rozwiązania – srebrne obrazki w kształcie serca. W zależności od rodzaju do wyboru są obrazki w drewnianej ramce w standardowych wymiarach bądź w całości składające się ze srebrnej blaszki. Dział „Dewocjonalia” kryje w sobie produkty, które bez wątpienia sprawdzą się jako prezent. Solidne i eleganckie srebrne obrazki posiadają nóżkę do postawienia bądź mocowanie ułatwiające ich powieszenie na ścianie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą kolekcją.

Sortuj wg
Pokaż:
120 zł
150 zł -20%
Pokazuje 1 - 96 z 152 elementów