Filtrowanie

Kolekcja Swarovski

Typ:

Cena:

169 zł - 2806 zł

Materiał:

Kolor:

Kolor dodatkowy:

Wzór Swarovski:

Termin realizacji:

Kolczyki

Ozdoby do uszu mają wśród wszystkich elementów biżuterii znaczenie szczególne. Odpowiednio dobrane mogą zmienić biznesową stylizację w wieczorowy strój. Kolczyki Swarovski – dzięki bardzo bogatej gamie motywów i wzorów – dają Ci nieograniczone możliwości kreowania stylizacji na różne okazje. Minimalistyczne kryształki dodadzą subtelnego blasku codziennym ubiorom, a wyraziste, wiszące łańcuszki i siatki będą odgrywały główną rolę w eleganckich, odświętnych zestawach.

Kolczyki Swarovski to hołd złożony kanonom ponadczasowej elegancji. Perfekcyjnie szlifowane kryształy od zawsze stanowiły idealną oprawę dla kobiecej urody – bez względu na to, czy noszone były do rozkloszowanych sukienek sprzed kilku dekad, czy współcześnie – z nowoczesnymi kombinezonami i kostiumami. Jedną z największych zalet kolczyków z kryształami Swarovskiego pozostaje ich uniwersalny charakter. W tej ofercie idealne propozycje znajdą dla siebie wszystkie kobiety – bez względu na wiek, styl życia i preferencje dotyczące mody.

Nie oznacza to oczywiście, że w ofercie kolczyków Swarovski znajdują się wyłącznie modele inspirowane klasyczną elegancją. Projektanci marki wykazują się niewiarygodną wręcz pomysłowością, sięgając po zgeometryzowane kształty, stylizowane motywy, a nawet abstrakcyjne formy „z pazurem”. W całej ofercie kolczyków Swarovski odbija się – niczym w lustrze – natura współczesnych kobiet, które potrafią łączyć subtelność ze stanowczością, przebojowość z wrażliwością, a elegancję z nutką szaleństwa.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 96 z 234 elementów