Filtrowanie

Kategoria:

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

306 zł - 9265 zł

Szerokość koperty (mm):

15 mm - 50 mm

Waga:

43 - 150

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Chronograf:

Datownik:

Termin realizacji:

Citizen

Modne, a zarazem solidne – zegarki marki Citizen to połączenie stylowego designu, wysokiej jakości, a także nowoczesnej technologii. Prezentowane czasomierze są niezastąpione w przypadku tzn. „zadań specjalnych”. Wyposażone w szereg funkcji dodatkowych znalazły zastosowanie głównie w sporcie oraz służbach mundurowych. Termometr, barometr, wysokościomierz, kompas – czasomierze Citizen są niebywale praktyczne, zarówno w życiu codziennym jak we wszelkiego rodzaju wyprawach.

To, co wyróżnia markę Citizen na tle konkurencyjnych to przede wszystkim wytrzymałość. Jej produkty są stworzone do pracy w najcięższych warunkach. Nic więc dziwnego, że zegarki te cieszą się dużą i co najważniejsze niesłabnącą popularnością na całym świecie.

Początki tej wyjątkowej marki sięgają 1918 roku. Dokładnie sześć lat potem na rynku pojawił się luksusowy Citizen – pierwszy czasomierz, który miał trafić do znacznie szerszej grupy odbiorców, wszystkich obywateli. Japońskie „perełki” z roku na rok stawały się coraz lepsze. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół, a także wysoka precyzja pozwalały tworzyć zegarki na miarę swoich czasów. Firma jako pierwsza wypuściła na rodzimy rynek model wstrząsoodporny, a także model wodoodporny. Kilka lat później stworzyła kolekcję tytan – przełomową na skalę światową serię tytanową. Prawdziwy przełom w produkcji czasomierzy Citizen miał miejsce w 1994 roku, kiedy to na rynek trafiły zegarki Eco Drive – zasilane energią słoneczną.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 96 z 449 elementów