Filtrowanie

Kategoria:

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

39 zł - 270 zł

Szerokość koperty (mm):

42 mm - 42 mm

Bransoleta:

Wodoszczelność:

Termin realizacji:

S.T.A.M.P.S.

Nie sposób opisać wyjątkowości zegarków S.T.A.M.P.S. Ci, którzy je ujrzeli, zakochali się w ich nieszablonowym designu i niecodziennych kształtach. Czasomierze STAMPS to współczesne, innowacyjne podejście do produktów tego typu – dedykowane najbardziej wymagającym Klientom, aby dodać charakteru ich codziennym stylizacjom.

Zegarki STAMPS są od początku do końca wyjątkowe. Ich tarcza, pasek, akcesoria dodatkowe – każdy element posiada własny, indywidualny styl. Czasomierze te posiadają charakter zależny od woli Klienta. Firma umożliwia bowiem tworzenie dowolnych kombinacji. Stworzony na bazie starannie wyselekcjonowanych części składowych produkt jest jedyny w swoim rodzaju – niepowtarzalny pośród niezliczonej ilości czasomierzy.

W przypadku zegarków S.T.A.M.P.S. chodzi przede wszystkim o oryginalność. Czasomierze tej marki reprezentują typowy miejski styl. Ich niebanalny, aczkolwiek stylowy design zestawiony został z maksymalnie precyzyjnym mechanizmem. Można śmiało stwierdzić, iż modele te nie są tylko ozdobą – są funkcjonalnym narzędziem, idealnie wpasowującym się w niemal każdą stylizację.

Co wyróżnia zegarki STAMPS na tle innych, konkurencyjnych produktów? Na szczególną uwagę zasługuje tutaj wysoka odporność na uszkodzenia, a także możliwość samodzielnego tworzenia własnych konstrukcji. Każda koperta wyposażona została w specjalną klamrę do montażu znaczków. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby osobno kupować tarcze oraz paski i tworzyć czasomierze dopasowane do aktualnego nastroju bądź stylizacji.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 96 z 174 elementów