Filtrowanie

Kategoria:

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

339 zł - 1020 zł

Szerokość koperty (mm):

26 mm - 50 mm

Waga:

25 - 102

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Chronograf:

Datownik:

Termin realizacji:

Fossil

Oto kolejna amerykańska perełka, której klasa, styl i elegancja zachwycą niejednego miłośnika wysokojakościowych czasomierzy. Początki marki Fossil sięgają 1984 roku. Już od samego początku produkowane przez firmę zegarki miały stanowić konkurencję dla znanych i powszechnie szanowanych modeli szwajcarskich. Już po czterech latach Fossil znany był nie tylko w USA, ale i w Europie. Firma stopniowo podbijała kolejne rynki. W Polsce niestety pojawiła się dopiero w 2015 roku. Chociaż musieliśmy nań czekać ponad trzydzieści lat, bez wątpienia było warto. Eleganckie rozwiązania bardzo szybko zdobyły serca pięknych Polek. Fossil to znana i powszechnie szanowana firma, z której mechanizmów korzysta wiele innych, równie prestiżowych marek – Adidas, Emporio Armani, Michael Kors, DKNY, a także Diesel.

Fossil jako jedna z niewielu marek czasomierzy posiada w swojej ofercie limitowane kolekcje zegarków. Firma co jakiś czas wypuszcza na rynek rozwiązania inspirowane popularnymi filmami, bajkami, a także postaciami. Wśród niecodziennych zegarków Fossil na szczególną uwagę zasługują modele wzorowane na: Piratach z Karaibów, Gwiezdnych Wojnach, Matrixie, Pokemonach, Supermanie, Batmanie, Wonder Woman oraz Elvisie Presleyu.

Fossil kryje w sobie wysokie jakości, nowoczesne czasomierze, których design, funkcjonalność, a także solidność przypadną do gustu najbardziej wymagającym Odbiorcom.

Sortuj wg
Pokaż:
Promocja
Promocja
Pokazuje 1 - 96 z 152 elementów