Filtrowanie

Producent:

Mechanizm:

Cena:

89 zł - 23409 zł

Szerokość koperty (mm):

12 mm - 53 mm

Waga:

11 - 152

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Chronograf:

Datownik:

Termin realizacji:

Od wielu lat zegarki damskie służą już nie tylko do odmierzania czasu, ale stanowią niezwykle ważny dodatek do stroju. Co więcej, część z nich bardziej przypomina elegancką bransoletkę niż zegarek. Dzięki temu nadają się one również jako prezent dla bliskiej osoby.

Ze względu na różne gusta modele, jakie można u nas kupić, potrafią zauroczyć prostotą, inne z kolei są bardzo stroje i błyszczące. W niektórych znajdują się nawet delikatne kryształki. W zależności od tego, jaki styl i upodobania ma przyszła posiadaczka, można wybrać dla niej wyjątkowy model, który ją zachwyci i z chęcią będzie go nosić na różne okazje. Każda kobieta, która będzie mieć na ręce jeden z naszych zegarków, może poczuć się jeszcze piękniej!

Kobiety lubią podkreślać swój styl, dlatego wiele zegarków damskich ma wyraźny design. Zegarka nie można kupować bez brania pod uwagę stylu i upodobań przyszłej właścicielki. Jedne Panie wolą takie kolory, jak czerwień, czerń, inne lubią biel, srebro, złoto. Jednak na kolorze się nie kończy. Następnie trzeba zdecydować, czy bransoleta ma być ze skóry, ze stali szlachetnej lub innego materiału. Na tym etapie warto przeanalizować, który zegarek damski będzie pasować do biżuterii. Dla kobiet, które wyjątkowo cenią elegancję, przygotowaliśmy zegarki z kryształkami Swarovskiego. Oprócz tego proponowane przez nas zegarki damskie różnią się też innymi elementami. Mają inne koperty, chronograf i wykazują różną odporność na działanie wody.

Sortuj wg
Pokaż:
Promocja
195 zł
279 zł -30%
Promocja
181 zł
259 zł -30%
Promocja
265 zł
379 zł -30%
Promocja
344 zł
Cena sugerowana: 430 zł
344 zł
Cena sugerowana: 430 zł
384 zł
Cena sugerowana: 480 zł
448 zł
Cena sugerowana: 560 zł
665 zł
Cena sugerowana: 739 zł
Pokazuje 1 - 96 z 3987 elementów