Filtrowanie

Producent:

Mechanizm:

Cena:

719 zł - 982 zł

Szerokość koperty (mm):

12 mm - 53 mm

Waga:

0 - 152

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Chronograf:

Datownik:

Termin realizacji:

Od wielu lat zegarki damskie służą już nie tylko do odmierzania czasu, ale stanowią niezwykle ważny dodatek do stroju. Co więcej, część z nich bardziej przypomina elegancką bransoletkę niż zegarek. Dzięki temu nadają się one również jako prezent dla bliskiej osoby.

Ze względu na różne gusta modele, jakie można u nas kupić, potrafią zauroczyć prostotą, inne z kolei są bardzo stroje i błyszczące. W niektórych znajdują się nawet delikatne kryształki. W zależności od tego, jaki styl i upodobania ma przyszła posiadaczka, można wybrać dla niej wyjątkowy model, który ją zachwyci i z chęcią będzie go nosić na różne okazje. Każda kobieta, która będzie mieć na ręce jeden z naszych zegarków, może poczuć się jeszcze piękniej!

Kobiety lubią podkreślać swój styl, dlatego wiele zegarków damskich ma wyraźny design. Zegarka nie można kupować bez brania pod uwagę stylu i upodobań przyszłej właścicielki. Jedne Panie wolą takie kolory, jak czerwień, czerń, inne lubią biel, srebro, złoto. Jednak na kolorze się nie kończy. Następnie trzeba zdecydować, czy bransoleta ma być ze skóry, ze stali szlachetnej lub innego materiału. Na tym etapie warto przeanalizować, który zegarek damski będzie pasować do biżuterii. Dla kobiet, które wyjątkowo cenią elegancję, przygotowaliśmy zegarki z kryształkami Swarovskiego. Oprócz tego proponowane przez nas zegarki damskie różnią się też innymi elementami. Mają inne koperty, chronograf i wykazują różną odporność na działanie wody.

Sortuj wg
Pokaż:
242 zł
Cena sugerowana: 269 zł
Pokazuje 1 - 96 z 3458 elementów