Filtrowanie

Kategoria:

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

2929 zł - 43590 zł

Szerokość koperty (mm):

18 mm - 44 mm

Waga:

184 - 191

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Chronograf:

Datownik:

Termin realizacji:

Longines

Co wyróżnia modele Longines na tle innych szwajcarskich zegarków? Nie sposób jest wymienić wszystkich ich zalet. Na szczególną uwagę zasługuje jednak niezawodny mechanizm każdego z nich – z ręcznym bądź automatycznym naciągiem. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół sprawia, że zegarki Longines cieszą się niezwykle dużą popularnością. Wysoka jakość zestawiona z wieloletnią tradycją przysporzyła im chwały, której próżno szukać wśród innych czasomierzy.

Longines, a właściwie Compagnie des Montres Longines to nie tylko znany, ale przede wszystkim ceniony w świecie szwajcarski producent zegarków. Należy podkreślić, iż w świetle prawa jest to najstarsza marka czasomierzy – funkcjonuje na rynku od blisko 1832 roku (wpisana do rejestru Szwajcarskiego Międzynarodowego Urzędu własności Intelektualnej w 1893 roku). Prezentowana marka zaliczana jest do najbardziej zasłużonych. Jako jedna z niewielu może szczycić się tradycjami, które dla wielu producentów stały się wzorem do naśladowania. Prawie dwieście lat na światowym rynku dała jej niebywały prestiż. Zegarki Longines gościły na rękach największych sław – naukowców, polityków, sportowców, piosenkarzy i celebrytów.

Eleganckie, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, stylowe, a co najważniejsze niezwykle praktyczne – zegarki marki Longines znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie prym wiedzie jakość. Niezawodne i precyzyjne cieszą się nie tylko szeroką funkcjonalnością, ale również szykownym designem.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 96 z 496 elementów