Filtrowanie

Kategoria:

Cena:

59 zł - 160 zł

Materiał:

Kolor:

Kamień:

Termin realizacji:

Ditta Zimmermann to nie tylko nazwa marki, ale również personalia jednej z najsławniejszych, a zarazem najbardziej szanowanych projektantek biżuterii na świecie. Autorka niebywale eleganckich dodatków dla kobiet już od dawna zaopatruje najmodniejsze butiki w całej Europie – również w Polsce. To, co wyróżnia ją na tle podobnych sobie to przede wszystkim kreatywność. Ditta Zimmermann nie ogranicza się bowiem do jednego, wiodącego nurtu. Jej „błyskotki” zachwycają różnorodnym designem i nietuzinkowym wykończeniem.

Ditta Zimmermann jest zawsze o krok do przodu. Marka, której rozwiązania zachwycają dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, kreuje trendy w całej Europie. Dostępna w naszej kolekcji biżuteria stanowi swojego rodzaju odpowiedź na palące potrzeby wszystkich przedstawicielek płci pięknej. Eleganckie kobiece dodatki wzorowane są na wszystkim co nas otacza – modzie, architekturze, a nawet kosmosie. Niebanalne połączenia inspirowane tym co najpiękniejsze bez wątpienia przypadną do gustu każdemu, niezależnie od wieku.

W kolekcji Ditta Zimmermann znajdziemy wiele różnorodnych wzorów i kolorów. Kolekcja dedykowana kobietom modnym, nowoczesnym, o indywidualnym charakterze, doskonale nadaje się na prezent. Wysokiej jakości, eleganckie dodatki sprostają każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Ditta Zimmermann to polska projektantka biżuterii, której projekty wielokrotnie gościły na paryskich wybiegach. Doskonały stosunek ceny do jakości sprawia, że teraz jej dzieła może mieć każda z nas.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 96 z 278 elementów