Filtrowanie

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

161 zł - 4401 zł

Szerokość koperty (mm):

35 mm - 66 mm

Waga:

0 - 184

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Alarm:

Barometr:

Chronograf:

Ciśnieniomierz:

Fazy księżyca

Kompas:

Panel słoneczny:

Termometr:

Waveceptor:

Termin realizacji:

Wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, maksymalnie funkcjonalne, stworzone na bazie najwyższej jakości materiałów, solidne oraz wytrzymałe – zegarki G-Shock od Casio kryją w sobie rozwiązania dedykowane najbardziej wymagającym Odbiorcom. G-Shock to kultowa – znana i powszechnie ceniona na całym świecie – marka posiadająca w swojej kolekcji zegarki „do zadań specjalnych”. Szerokie spektrum rozwiązań uwzględnia modele dedykowane sportowcom, wyczynowcom, żołnierzom oraz innym mundurowym.

Zegarki G-Shock bazują na starannie opracowanej, innowacyjnej konstrukcji. Delikatny mechanizm chroniony jest przed wstrząsami przez zmodyfikowaną strukturę koperty. Przyciski oraz szkiełko zostały dodatkowo zabezpieczone przed kontaktem z powierzchniami płaskimi przy pomocy odpowiednio osadzonego bezela. Czasomierze G-Shock posiadają szereg funkcji, w zależności od modelu. Na szczególną uwagę zasługują tutaj: panele słoneczne (Tough Solar), kompas, wysokościomierz, termometr, barometr, a także głębokościomierz.

Rozwiązania G-Shock cechują się wysoką klasą wodoszczelności – 20 BAR, odpornością na wibracje oraz niskie temperatury, a także kompozycją odporną na korozję. Prezentowane przez nas czasomierze sprawdzą się w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Niezawodne, niemal całkowicie niezniszczalne, sprawdzą się w czasie intensywnych treningów, podczas wycieczek w leśną głuszę, na urlopie w tropikach, a także przy codziennym użytku.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 96 z 267 elementów