Filtrowanie

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

161 zł - 4560 zł

Szerokość koperty (mm):

35 mm - 59 mm

Waga:

48 - 184

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Alarm:

Barometr:

Fazy księżyca

Kompas:

Panel słoneczny:

Termometr:

Waveceptor:

Termin realizacji:

Co wyjątkowego kryją w sobie zegarki G-Shock marki Casio, że już od wielu, wielu lat cieszą się niesłabnąca popularnością? Co wyróżnia je na tle produktów konkurencyjnych? Aż w końcu, dlaczego niemal każdy model G-Shock sprawdzi się podczas wakacyjnych przygód i dalekich podróży?

Któż z nas nie słyszał o zegarkach Casio G-Shock. Ta nowoczesna linia czasomierzy powstała głównie z myślą o sportowcach, wyczynowcach czy służbach mundurowych, aczkolwiek nie ma żadnych przeszkód, aby zainteresowali się nią również zwyczajne osoby tj. nieuprawiające żadnego sportu czy też nienarażone na regularny wysiłek fizyczny. G-Shock przypadła do gustu młodzieży jak i nieco starszym odbiorcom, niezależnie od płci. W kolekcji Casio znajdziemy zarówno modele stonowane jak i kolorowe czasomierze, idealnie uzupełniające nowoczesny look.

Casio G-Shock to zegarki maksymalnie odporne na uderzenia i wstrząsy, a także zmienne warunki atmosferyczne. Ich wysoka wodoszczelność – do 200 metrów – umożliwia ich eksploatację praktycznie w dowolnych warunkach. Nic dziwnego, że czasomierze te nazywane są „taktycznymi” bądź „militarnymi”.

Sortuj wg
Pokaż:
Promocja
1 015 zł
1 450 zł -30%
Pokazuje 1 - 96 z 242 elementów