Filtrowanie

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

148 zł - 851 zł

Szerokość koperty (mm):

25 mm - 48 mm

Waga:

145 - 145

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Chronograf:

Datownik:

Termin realizacji:

Esprit

Nie ma drugiej takiej marki jak Esprit. Swobodny, kalifornijski design już dawien dawna podbił serca Odbiorców z całego świata. Lekkie niczym piórko, radosne i pogodne, a zarazem eleganckie – klasyczne czasomierze w nowoczesnej odsłonie to „must have” każdego, niezależnie od wieku.

Esprit to firma kojarząca się przede wszystkim z odzieżą oraz dopasowanymi doń dodatkami. W jej kolekcji znajdziemy rozwiązania zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. To, co wyróżnia każdy jej projekt to przede wszystkim dbałość o szczegóły. Kreująca trendy marka powstała w 1968 roku. Swoje pierwsze kroki stawiała w San Francisco. Wyjątkowe, kreatywne kreacje szybko przypadły do gustu amerykańskiej młodzieży. Esprit jako jedna z niewielu firm stawiała na ekologię. Ochrona środowiska pełniła dlań kluczową rolę i to od samego początku.

Esprit to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Walcząca nie tylko z szeroko pojętym zanieczyszczeniem środowiska, dość mocno zaangażowała się w najgłośniejsze w danym czasie kampanie społeczne – uświadamianie o HIV, #ImPerfect i wieloma innymi. Optymistyczne rozwiązania dostępne w kolekcji Esprit wywołują uśmiech na twarzy. Przyciągające wzrok modne dodatki zachwycają lekkością, której próżno szukać w innych czasomierzach tego typu.

Zegarki marki Esprit doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień jak i od święta. Uniwersalne, a zarazem nietuzinkowe idealnie łączą się z każdą stylizacją – począwszy od garnituru, poprzez suknie balową, a skończywszy na zwykłych szortach.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 96 z 141 elementów