Filtrowanie

Kategoria:

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

3290 zł - 9590 zł

Szerokość koperty (mm):

40 mm - 41 mm

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Datownik:

Termin realizacji:

Epos

Oto kolejna marka szwajcarskich zegarków ciesząca się niebywałym prestiżem i luksusem. Czasomierze Epos cieszą oko od 1925 roku. Niezwykle eleganckie, wyjątkowo funkcjonalne, stworzone na bazie najwyższej klasy materiałów – stanowią połączenie piękna, stylu i precyzji najznamienitszych szwajcarskich zegarmistrzów. Można śmiało stwierdzić, że zegarki Epos należą do produktów ponadczasowych – pięknych, a zarazem użytecznych.

Marka Epos cieszy się powszechnym zaufaniem wielu Klientów – nie tylko celebrytów, gwiazd kina, piosenkarzy, ale również jednostek indywidualnych, ceniących sobie klasę, styl i elegancję. Przekazywane z pokolenia na pokolenie czasomierze od wielu lat zdobią ręce kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Historia marki Epos, chociaż nie tak bogata jak w przypadku innych czasomierzy, również zasługuję na uwagę. Pierwsza „perełka” tej serii ujrzała światło dzienne w 1925 roku. Już od samego początku zegarki te dedykowane były najbardziej wymagającym Klientom – ceniącym nie tylko piękno, ale również funkcjonalność. Warto nadmienić, że produkcja czasomierzy Epos odbywa się od początku do samego końca ręcznie. Renomowani, doświadczeni specjaliści – zegarmistrzowie – z niezwykła precyzją oraz zaangażowaniem pracują nad każdym zegarkiem z osobna. Można śmiało stwierdzić, że każdy ich twór jest jedynym w swoim rodzaju, swoistym dziełem sztuki.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów