Filtrowanie

Kategoria:

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

719 zł - 982 zł

Szerokość koperty (mm):

20 mm - 66 mm

Waga:

0 - 198

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Chronograf:

Datownik:

Termin realizacji:

Casio

Oto jedna z najbardziej popularnych marek czasomierzy w świecie. Japońskie Casio od dawien dawna zdobi ręce kobiet, mężczyzn, dzieci oraz młodzieży. Klasyczne bądź nowoczesne, sportowe lub eleganckie, proste bądź rozbudowane – w kolekcji azjatyckiego producenta bez wątpienia znajdziemy produkt dostosowany do swoich potrzeb i preferencji.

Modne, praktyczne oraz wysokojakościowe. Casio to zegarki stworzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Można śmiało stwierdzić, że czasomierze te sprawdzą się w życiu codziennym. Mnogość wzorów i kolorów sprawia, że każdy model posiada swój własny, indywidualny charakter. Trwałe, solidne i wytrzymałe zegarki Casio doskonale sprawdzą się również przy „misjach specjalnych” – górskich wyprawach, polowaniach czy też kąpielach w morzu.

Zegarki Casio pojawiły się na światowym rynku stosunkowo późno – dopiero w 1974 roku. Pierwszy model – prosty o mechanizmie kwarcowym – z czasem został zastąpiony przez linię zaopatrzoną w dodatkową funkcję kalkulatora. Duża popularność tej serii sprawiła, że niedługo po tym firma wypuściła innowacyjne modele cyfrowo-analogowe. Kolejne czasomierze Casio posiadały już takie dodatki jak barometr bądź system antywstrząsowy.

Casio to szereg kreatywnych, a zarazem innowacyjnych rozwiązań ułatwiających piesze wycieczki. Marka ta kryje w sobie zarówno funkcjonalne zegarki męskie jak i stylowe czasomierze damskie.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 96 z 733 elementów