Filtrowanie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą kolekcją niezwykle eleganckich złotych kompletów prezentowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo starannie wyselekcjonowane dodatki z działu „Dewocjonalia” – subtelne medaliki, klasyczne krzyżyki oraz dopasowane doń łańcuszki. Akcesoria te mogą pełnić rolę stylowej pamiątki komunijnej.

Komplety kryją w sobie najwyższej klasy biżuterię dedykowaną zarówno chłopcom jak i dziewczynką. Eleganckie, solidne, a przy okazji również praktyczne złote zawieszki oraz łańcuszki wykonane zostały z żółtego złota próby 333. W Państwa ręce oddajemy dodatki, które zachwycają nie tylko jakością, ale również designem. Mnogość wzorów czy długości sprawia, że każdy z Państwa bez wątpienia znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb i preferencji.

Eleganckie komplety biżuterii doskonale nadają się jako prezent na Chrzciny, Komunię, a także Bierzmowanie. Każdy zestaw pakowany jest w ozdobne pudełeczko. Dodatkowo, na życzenie Klienta istnieje możliwość dołączenia doń specjalnej blaszki ze spersonalizowaną dedykacją (do stu znaków). Całość, bez wątpienia przypadnie do gustu rodzicom obdarowywanego dziecka, a także samemu malcowi. Za jakiś czas komplet biżuterii stanie się wspaniałą pamiątką. Przekazywany z pokolenia na pokolenie będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu, a także o naszej osobie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałą częścią naszej kolekcji dewocjonaliów.