Filtrowanie

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

209 zł - 3185 zł

Szerokość koperty (mm):

16 mm - 49 mm

Waga:

18 - 186

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Chronograf:

Datownik:

Termin realizacji:

Adriatica

Adriatica to marka wyjątkowych szwajcarskich zegarków, dedykowanych najbardziej wymagającym Klientom. Czasomierze te cieszą oko, a niekiedy również i duszę od ponad osiemdziesięciu lat. Szwajcarski producent zadbał tutaj o każdy, nawet najmniejszy szczegół, tworząc małe, eleganckie arcydzieła – przeznaczone zarówno dla pań jaki panów. Wysoka jakość materiałów doskonale współgra z szykownym designem każdego modelu tej marki.

Marka Adriatica kryje w sobie wiele wyjątkowych, wysokojakościowych modeli. Niezwykle bogata oferta sprawia, że każdy bez wątpienia znajdzie w niej to, czego szuka. Dopracowane w każdym calu czasomierze stworzone zostały w oparciu o starannie wyselekcjonowane materiały – stal szlachetną, skórę, a także ozdobne kryształy. Charakterystyczny styl zegarków marki Adriatica sprawia, że są one rozpoznawalne niemal na całym świecie.

Zegarki marki Adriatica doskonale współgrają z biżuterią, same jednocześnie pełniąc role stylowego dodatku. Pierwsze modele tej marki trafiły na rynek już w 1931 roku. Za sprawą II wojny światowej produkcja została zaprzestana, zaś wznowiono ją dopiero w latach 60. ubiegłego wieku. Czasomierze Adriatica już od samego początku cieszyły się dużą popularnością – pierw w samej Skandynawii, potem zaś w Europie. Sukcesywnie od roku 1989 firma wprowadza coraz to nowsze innowacje, tworząc modele nie tylko stylowe, ale również oryginalne pod względem funkcjonalności.

Sortuj wg
Pokaż:
Promocja
Pokazuje 1 - 96 z 569 elementów