Filtrowanie

Kolekcja Swarovski

Cena:

297 zł - 2891 zł

Materiał:

Kolor:

Kolor dodatkowy:

Wzór Swarovski:

Termin realizacji:

Zestawy

Zestawy markowej biżuterii Swarovski będą idealnym prezentem dla wymagających kobiet. Efektowne wzornictwo, najwyższa jakość wykonania i uwielbiane od wielu dekad kryształy Swarovskiego w roli głównej – to wystarczy, by prezent w postaci zestawu biżuterii Swarovski zawsze uznany został za trafiony podarunek.

W zestawach znajdują się naszyjniki, kolczyki i bransoletki Swarowski. Nie zawsze mają one postać klasycznych kompletów biżuterii, rozumianych jako naszyjnik i para kolczyków. W kolekcji znajdują się bowiem także zestawy samych bransoletek lub samych kolczyków. Możliwość zakupu zestawu biżuterii Swarovski to bardzo duże udogodnienie dla pań, które chcą uzupełnić swoją stylizację o idealnie skomponowane i dopasowane do siebie ozdoby. Gama projektów marki Swarovski jest tak szeroka, że skorzystanie z gotowego zestawu może znacznie ułatwić naszym Klientkom wybór konkretnych modeli biżuterii.

Zestawy naszyjników, kolczyków i bransoletek Swarovski rekomendujemy zwłaszcza do wizytowych kreacji. Doskonale sprawdzą się one podczas przyjęć i balów, bankietów, wesel, ale także jako uzupełnienie stroju ślubnego. Delikatniejsze zestawy pasują nawet do dress code'u biznesowego. Szykowna i zawsze modna biżuteria Swarovski nie tylko podąża za trendami w branży jubilerskiej, ale wręcz wyprzedza je – dlatego pozostaje niezmiennie jedną z najpopularniejszych marek biżuteryjnych na całym świecie. Kolczyki, bransoletki i naszyjniki Swarovski stanowią synonim nowoczesnej biżuterii. To jeden z najpiękniejszych prezentów, jakie można podarować bliskiej osobie lub... wybrać dla siebie.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów