Filtrowanie

Kategoria:

Cena:

18 zł - 930 zł

Motyw:

Rodzaj linku:

Materiał :

Kolor:

Kamień:

Termin realizacji:

Nomination

Nomination Italy to wyjątkowa biżuteria, którą każda kobieta komponuje samodzielnie. To, jak niezwykły efekt uda się uzyskać, łącząc poszczególne symbole i wzory, zależy tylko od Ciebie! W zależności od upodobań, możesz poprzestać tylko na pierścionku, bądź kolczykach Nomination Italy. Jeśli jednak odkryjesz dla siebie także bransoletki z tej kolekcji, wejdziesz w świat nieprzebranego bogactwa wzorów i barw, z których każda może stanowić pamiątkę jakiejś ważnej dla Ciebie chwili.

Nomination to słynny na całym świecie producent włoskiej biżuterii, która zyskała już tysiące wielbicielek. Niezwykle subtelna i delikatna, doskonale odpowiada kobiecym gustom. Jednocześnie – dzięki możliwości wyboru gotowych produktów lub też komponowania własnych – daje klientkom niepowtarzalną szansę kreowania własnego wizerunku poprzez ozdoby. Współczesne kobiety chcą otrzymywać dokładnie to, czego oczekują, a Nomination Italy dopasowuje się do ich potrzeb.

Zadaniem tej biżuterii jest podkreślanie nie tylko kobiecej urody, ale także charakteru i osobowości. W naszej ofercie znajdują się wszystkie najważniejsze kategorie ozdób Nomination: naszyjniki, pierścionki i kolczyki, a także bransoletki – w tym modele z linkami Composable do samodzielnego komponowania zestawu. Najwyższej jakości materiały (między innymi stal szlachetna, złoto i kamienie szlachetne), bardzo wysoka staranność wykonania i niezrównana, włoska fantazja w projektowaniu biżuterii sprawiają, że w Nomination Italy można zakochać się od pierwszego spojrzenia.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 96 z 3522 elementów