Filtrowanie

Kategoria:

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

1148 zł - 6600 zł

Szerokość koperty (mm):

20 mm - 46 mm

Waga:

16 - 193

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Chronograf:

Datownik:

Termin realizacji:

Certina

Co wyróżnia zegarki Certina na tle innych czasomierzy? Te wysokiej klasy szwajcarskie zegarki zachwycają nie tylko niebanalnym stylem, ale również precyzyjnie skonstruowanym systemem DS, uniemożliwiającym przedostanie się wody do wewnątrz. Można śmiało stwierdzić, że zegarki te łączą klasyczny design z nowoczesnymi rozwiązaniami, w pełni dopasowanymi do potrzeb współczesnego Klienta. Co ciekawe, marka ta oferuje swoim odbiorcom nie tylko kolekcję codzienną czy modele tradycyjne, ale również niezawodne zegarki sportowe.

W przypadku zegarków Certina nie sposób nie wspomnieć o… trwałości. Solidne, wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne oraz czynniki zewnętrzne – czasomierze te zachwycają nie tylko swoim wyglądem, ale również jakością materiałów. Nic dziwnego, że zegarki te w tym zakresie bardzo często porównywane są do skorupy żółwia. Nadmienić należy, że symbol ten gości również na deklach czasomierzy Certina. Skorupa żółwia to nie tylko logo marki. To również symbol długowieczności, niezawodności i trwałości.

Wśród wielu „perełek” marki Certina znajdziemy zarówno zegarki dla niej jak i dla niego. Czasomierze te idealnie nadają się na prezent. Od dawien dawna kojarzone są bowiem z prestiżem i luksusem. Kilkanaście przedstawicielstw oraz kilkadziesiąt dystrybutorów na świecie wyraźnie świadczy o ich renomie i popularności. Szwajcarska marka Certina, jak wiele innych, należy do koncernu Swatch Group. Sama historia tychże czasomierzy sięga końca IXX wieku.

Sortuj wg
Pokaż:
Promocja
Promocja
Promocja
Pokazuje 1 - 96 z 297 elementów