Filtrowanie

Typ zegarka:

Mechanizm:

Cena:

99 zł - 139 zł

Szerokość koperty (mm):

27 mm - 41 mm

Szkiełko:

Bransoleta:

Koperta:

Wodoszczelność:

Termin realizacji:

Knock Nocky

Przybyłe do nas z odległej krainy Serce Czasu, szybko przypadły do gustu najmłodszym. Knock Nocky to wyjątkowa marka, której produkty dedykowane są przede wszystkim dzieciom. Mimo, iż niecodzienna kolekcja kryje w sobie rozwiązania idealne dla małych księżniczek, poszukiwaczy przygód i złaknionej wiedzy młodzieży, każdy model charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Czasomierze Knock Nocky to połączenie oryginalnego stylu, nowoczesności oraz szczypty młodzieńczego buntu.

Knock Nocky to marka, której kolekcje kryją różnorodne produkty, dedykowane każdej grupie wiekowej, niezależnie od płci. Knock Nocy Rainbow to ciekawe rozwiązanie przeznaczone dla najmłodszych. Duże cyferki i wzmocnione szkiełko mineralne sprawdzą się w czasie pierwszych kroków z zegarkiem. Knock Nocky Comic to wodoszczelne perełki charakteryzujące się różnorodną kolorystką i ciekawym wykończeniem. Czasomierze te dedykowane są dzieciom aktywnym, spędzającym większość czasu na dworze.

Na uwagę zasługuje również Knock Nocky Boom – kolekcja, która łączy w sobie jakość, funkcjonalność oraz… indywidualny styl. Wśród wiodących modeli „Boom” przodują różnorodne rozwiązania nawiązujące m.in. do zawodów (kucharz, budowniczy etc.) czy zainteresowań (np. kosmos, podwodny świat). Dodatkowo wzmocnione, stworzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół – czasomierze od Knock Nocky to „must have” każdego, młodego umysłu.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 89 z 89 elementów