Pierścionek zaręczynowy z brylantami 0,24ct pr.585

Cena produktu
Pierścionek zaręczynowy z brylantami 0,24ct pr.585
search
Pierścionek zaręczynowy z brylantami 0,24ct pr.585
search

Pierścionek zaręczynowy z brylantami 0,24ct pr.585

RR12/0.24/Z
6 159 zł
Brutto
Czas dostawy: 24h
W magazynie
Rozmiar pierścionka: 12
Ilość

Opis produktu

Olśniewający pierścionek wykonany ręcznie z niezwykłą starannością jest idealny na zaręczyny jak i również na prezent dla nowoczesnej kobiety ceniącej sobie piękno. Stworzony on został ze złota próby 585 i ozdobiony naturalnym brylantem o masie 0,24ct , czystości P1 oraz barwie H i bocznymi brylantami o masie łącznej 0,09ct, czystości Si oraz barwie H.
Pierścionek ofiarowany ukochanej kobiecie stanie się pięknym symbolem miłości. Na dłoni wyglądać on będzie po prostu zjawiskowo.

CECHY:
- Próba złota - 0.585 (14K)
- Wymiar ozdoby - ok. 4,90 x 4,60mm
- Wysokość korony - ok. 4,60mm
- Szerokość szyny - ok. 2,80mm
- Masa pierścionka - ok. 2,70g
- Kamień centralny - Brylant o masie 0,24ct
- Barwa / Czystość brylantów - H / P1
- Kamienie boczne - Brylanty o masie 0,09ct
- Barwa / Czystość brylantów - H / Si

Istnieje możliwość wykonania korekty rozmiaru powyższego modelu pierścionka o 1 rozmiar od widocznego na karcie produktu.
W tym wypadku prosimy o podanie wybranego rozmiaru w wiadomości do zamówienia.
Korektę wykonujemy na indywidualne życzenie kupującego, co skutkuje brakiem możliwości zwrotu, wymiany i odstąpienia od umowy.

Wraz z pierścionkiem otrzymasz certyfikat potwierdzający autentyczność oprawionych kamieni oraz próbę złota.
Pierścionek zapakowany w eleganckie pudełeczko według życzenia klienta (sprawdź na karcie pierścionka zakładkę "wybierz pudełeczko")


Gwarancja: 2 lata

Dostępność: Towar dostępny
Indeks RR12/0.24/Z-12
Czas dostawy: 24h
Błyskawiczna realizacja zamówień Błyskawiczna realizacja zamówień
Aż 100 dni na zwrot lub wymianę Aż 100 dni na zwrot lub wymianę
Bezpieczne płatności online Bezpieczne płatności online

Cechy produktu

Kolor:
Złoty
Kamień:
Brylant
Termin realizacji:
24h
Gwarancja:
2 lata
Materiał:
Złoto
Próba złota:
585
Kolor złota:
Żółte
Masa Kamienia:
0,10 ct do 0,24 ct
Typ:
Damska
Kolekcja:
Klasyczna

JAK DOBRAĆ ROZMIAR

Jak dobrać rozmiar pierścionka zaręczynowego lub na prezent?

Panie, które same kupują dla siebie biżuterię, mają możliwość przymierzenia pierścionka przed zakupem. Kwestia rozmiaru staje się zatem mniej ważna, choć oczywiście część klientek salonów jubilerskich doskonale orientuje się w swoim aktualnym rozmiarze. Problem pojawia się, gdy zakupu trzeba dokonać bez obecności kobiety, ponieważ jest to pierścionek na prezent lub pierścionek zaręczynowy. Jak określić wówczas odpowiednie wymiary podarunku?

Mówiąc o rozmiarze pierścionka mamy na myśli jego wewnętrzną średnicę. Pamiętaj, że wielkość mierzy się zawsze wewnątrz obrączki, a nigdy na zewnątrz (ponieważ sama obrączka może mieć różną grubość). Pomiar powinien mieć dużą dokładność (do dziesiątych części milimetra), ponieważ kolejne rozmiary pierścionków dzieli zaledwie 0,3 – 0,4 mm.

Kiedy ustalimy już wewnętrzną średnicę, porównujemy ją z tabelą i określamy numer rozmiaru.

Jak ustalić wielkość pierścionka lub obrączki?

  • Jeśli zakup pierścionka nie jest tajemnicą, najlepiej jest zmierzyć obwód palca (serdecznego w przypadku pierścionków zaręczynowych i obrączek, środkowego w przypadku innych pierścionków) tasiemką, sznurkiem lub paskiem miękkiego papieru. „Miarka” powinna znajdować się za kostką, bliżej nasady. Owiń nią palec niezbyt ciasno – tak, by przylegała do niego, ale nie wrzynała się w skórę. Następnie zmierz uzyskany wynik i porównaj go z tabelą. Uwaga! Patrz na kolumnę z obwodem wewnętrznym pierścionka, a nie ze średnicą!
  • Druga możliwość to zmierzenie szerokości palca suwmiarką. Nie jest to jednak pomiar zbyt dokładny. W przypadku suwmiarki zadbaj o to, by jej krawędzie nie ściskały palca, ponieważ pomiar będzie zafałszowany.Uzyskany wynik porównaj z tabelą. W tym przypadku popatrz na kolumnę ze średnicą pierścionka.
  • Trzecia opcja to ustalenie rozmiaru na podstawie aktualnie noszonego pierścionka. Najdokładniejszy pomiar uzyskamy przy użyciu suwmiarki. Uzyskaną średnicę porównujemy z tabelą jubilerską.
  • Czwarta możliwość wymaga wspólnej obecności u jubilera. Jeśli narzeczeni postanowią wybrać pierścionek zaręczynowy razem, w salonie z biżuterią natrafią z pewnością na specjalny przyrząd pomiarowy. Dobór rozmiaru pierścionka polega w tym przypadku na przymierzaniu obrączek aż do znalezienia optymalnej wielkości.

Tabela Rozmiarów


Przyrządy pomiarowe

Kilka dodatkowych wskazówek

Wybierając pierścionek pamiętaj o tym, że palce wieczorem mają nieco większy obwód niż rano, ponieważ po całym dniu może pojawić się na nich minimalna opuchlizna. Wpływa na nią także stan organizmu, zmiany hormonalne, ciąża, zmiany wagi, a nawet temperatura powietrza, zwłaszcza letnie upały.

Pamiętaj, że dobry pierścionek to taki, który nie zsuwa się sam (zatem nie jest większy od obwodu kostki), ale też nie wymaga wciskania na palec. Oczywiście jeśli za kilka lat stanie się za mały, można zlecić jubilerowi jego powiększenie. Taka możliwość istnieje zarówno w przypadku biżuterii złotej, jak i srebrnej. Kupując pierścionek w naszym sklepie w ciągu roku od zakupu taka usługa jest bezpłatna.

I jeszcze jedna wskazówka, tym razem dotycząca sekretnego pomiaru wielkości pierścionka. Jeśli nie masz pomysłu, w jaki sposób to zrobić, zwróć się o pomoc do jej koleżanki lub mamy. Prośba przyjaciółki o pożyczenie rzadko noszonej biżuterii z pewnością nie wzbudzi podejrzeń, a Ty będziesz mieć możliwość zmierzenia średnicy pierścionka, bez zbyt wczesnego ujawniania ukochanej oświadczynowych zamiarów.

Opinie klientów

Brak recenzji użytkowników

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz do tego produktu

Zaloguj się
Loading...