Idealny Prezent Na Dzień Matki

Najpiękniejsze prezenty na Dzień Matki

Pytanie: „co kupić mamie w prezencie?” staje się w maju szczególnie aktualne. Podarunek na Dzień Matki to nie tylko sympatyczny upominek, ale także okazja, by pokazać najważniejszej na świecie osobie, że widzi się w niej nie tylko zabieganą, zapracowaną (zawodowo i prywatnie) opiekunkę domowego ogniska, ale także elegancką kobietę. Istnieje przekonanie, że najpiękniejsze prezenty to nie te o praktycznym zastosowaniu, ale właśnie te, które wręczane są wyłącznie, by sprawiać radość. Naszym zdaniem wprost idealnie sprawdza się w tym przypadku biżuteria. Jaka? Oto nasze podpowiedzi!

Łańcuszek od serca

Złoty łańcuszek z elegancką zawieszką w kształcie serca niesie z sobą bardzo jasny przekaz – jest symbolem miłości, serdeczności i przyjaźni. Jeśli wybierzesz subtelny model łańcuszka o delikatnym splocie, obdarowana będzie mogła nosić go do każdej – nawet codziennej – stylizacji. Zawieszkę z serduszkiem można także wzbogacić o dowolny inny kształt ozdoby – noszenie kilku zawieszek na jednym łańcuszku to bardzo dobry pomysł.

Nowoczesna bransoletka

Ozdoba na nadgarstek niejedno ma imię. W ofercie bransoletek możesz wyszukać zarówno klasyczne modele, zbliżone do łańcuszków, jak i nowoczesne, zgeometryzowane, o minimalistycznej formie. Oryginalnych projektów jest mnóstwo – warto zaskoczyć mamę i poszukać dla niej bransoletki, która wywoła pozytywne zaskoczenie.

Długie kolczyki

Czasem jeden podarunek może stać się początkiem całkiem nowego pomysłu na siebie. Szukając prezentu możesz zatem kierować się znanym sobie gustem mamy, albo też zaproponować coś zupełnie innego, w czym będzie wyglądała (Twoim zdaniem) znakomicie. Twoja mama lubi drobne kolczyki? Spróbuj kupić dla niej dłuższe, podkreślające linię szyi. A może wybiera na co dzień bardzo klasyczne ozdoby, a Ty sądzisz, że wyglądałaby szałowo w biżuterii o nieco bardziej zwariowanych formach?

Biżuteria z historią

Dzień Matki – ze względu na swoją symbolikę – jest wprost wymarzoną okazją do wręczenia podarunku, który stanie się cenną pamiątką. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów biżuterii, przeznaczonej do samodzielnego montażu. Ty kupujesz bazę i wybrane moduły, a Twoja mama może później rozwijać tę kolekcję, uzupełniając ją o nowe motywy. Taką zabawę z formą ozdób pokochały już tysiące kobiet na całym świecie!

Naszyjnik Swarovski - Mother's Day, Gold

Komentarze

  • Z czystym sumieniem polecam wasz sklep. Podarowałam mamie kolczyki na urodziny i była zachwycona. Biżuterua wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu.
    • Agata
  • Moja mama ma bransoletkę Nomination - z czego ja bardzo się cieszę. Czy na urodziny, imieniny itd nie mam problemu z zakupem prezentu :D Po za tym biżuteria tej firmy jest na prawdę piękna :)
    • Karolina Jaroszewska
  • Bardzo ale to bardzo dziekuje za wspanialy prezent. Mama byla zachwycona! Sliczne opakowanie, blyskawiczna dostawa. Bede do was wracac!
    • Piotr

Dodaj komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Loading...