Filtrowanie

Typ zegarka:

Cena:

399 zł - 449 zł

Szerokość koperty (mm):

33 mm - 40 mm

Waga:

28 - 32

Bransoleta:

Koperta:

Termin realizacji:

Thom Olson

Kalifornijski styl na wyciągnięcie rąk. Thom Olson to stosunkowo młoda marka, która narodziła się w gorącej Kalifornii. Jako jedna z wielu inspiruje się aktualnymi trendami. Stworzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół rozwiązania, swoim wyglądem nawiązują do szalonej, beztroskiej zabawy. Mimo że nie brak im amerykańskiego temperamentu, swój subtelny sznyt zawdzięczają dalekim krajom skandynawskim. Thom Olson nie boi się iść z duchem czasu. Najmodniejsze czasomierze z nutką vintage w tle dedykowane są wszystkim tym, którzy nie boją się eksperymentować. Każdy zegarek, niezależnie od modelu, cechuje się charakterem, którego próżno szukać wśród produktów konkurencyjnych.

Zegarki Thom Olson to swojego rodzaju hybryda – połączenie kilku zupełnie odmiennych stylów, finalnie tworzących spójną całość. Elegancka, delikatna i kobieca tarcza doskonale współgra z efektownymi paskami bądź bransoletami w stylu amerykańskim. W ofercie przodują modele przeznaczone dla przedstawicielek płci pięknej. Niektóre rozwiązania Thom Olson zostały oznaczone jako unisex, dzięki czemu mężczyźni również mogą zasmakować luksusu w najlepszym, nowoczesnym wydaniu.

Czasomierze Thom Olson cechują się wyjątkową elegancją. Większość zegarków łączy w sobie klasyczne rozwiązanie z nowoczesnym wykończeniem. W prezentowanej kolekcji znajdują się zindywidualizowane modele z charmsami – futurystyczne czasomierze dedykowane najbardziej wymagającym kobietom.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów