Filtrowanie

Kategoria:

Typ:

Cena:

135 zł - 376 zł

Materiał:

Kolor:

Kamień:

Termin realizacji:

Oto historia jednej z najpopularniejszych, topowych marek… Chociaż rozwiązania Skagen zachwycają dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, ich twórca przeszedł długą i żmudną drogę, niekoniecznie związaną z branżą jubilerską. Te niebywale urokliwe perełki powstały pod czujnym okiem duńskiego małżeństwa, które 1989 roku wyemigrowało do USA. Początkowo głowa rodziny trudniła się promocją i dystrybucją rodzimego piwa. Dopiero w następnych latach, Henrik Jorst założył własny biznes, a niedługo potem połączył siły z lokalnym przedsiębiorstwem. Pierwszy zegarek Skagen powstał dopiero w 1992 roku. Wystarczył rok, aby wysokiej jakości czasomierze, a następnie biżuteria podbiły wszystkie światowe targi.

Rok rocznie Skagen prezentowało coraz to ciekawsze rozwiązania. Stopniowo pięło się po kolejnych szczeblach kariery, by w końcu podbić cały świat. Wysokiej jakości biżuteria modowa charakteryzuje się niebywałą perfekcją. Same zegarki niejednokrotnie porównywane były do szwajcarskich perełek. Nic dziwnego, że stworzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród młodych jak i nieco starszych Odbiorców.

Rozwiązania sygnowane logo Skagen zachwycają prostotą i elegancją. Minimalistyczny design połączony ze starannie dobranymi dodatkami sprawia, że całość wygląda nie tylko modnie, ale i stylowo. Niezawodne czasomierze oraz modna biżuteria doskonale pasują do każdej stylizacji – począwszy od sukni balowej, poprzez klasyczny look, a na koszuli i jeansach kończąc.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 96 z 181 elementów