Filtrowanie

Kategoria:

Typ:

Cena:

93 zł - 315 zł

Materiał:

Kolor:

Termin realizacji:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą kolekcją wysokiej jakości, włoskich „perełek” marki Police. Tym razem pragniemy zaprezentować Państwu szereg eleganckich rozwiązań dedykowanych… osobom o silnym, niemal stalowym charakterze. Nierzadko nazywane „triumfem męskości” dodatki, przypadną do gustu każdemu mężczyźnie – niezależnie od tego, czy chodzi w garniturze, czy też w jeansach. Mocna, wyrazista stylistyka przeznaczona jest dla najbardziej wymagających Odbiorców.

Marka Police narodziła się przeszło czterdzieści lat temu we Włoszech. Początkowo specjalizująca się wyłącznie w okularach, szybko rozszerzyła sortyment o biżuterię, perfumy i dodatki galanteryjne. Pierwszy zegarek Police ujrzał światło dzienne dopiero w 2003 roku. Mimo dużej konkurencji, rozwiązanie o charakterystycznym wyglądzie i wysokiej jakości szybko zyskało uznanie nie tylko Odbiorców, ale również szeroko pojętych krytyków.

Produkty marki Police podbiły serca wielu światowej sławy gwiazd kina. Eleganckie, proste, aczkolwiek nietuzinkowe, z nutką drapieżności, przypadły do gustu m.in. Bruce’owi Willisowi, George’owi Clooneyowi, a także Antonio Banderasowi. To, co wyróżnia prezentowane przez nas rozwiązania to przede wszystkim mocna stylistyka. Zegarki oraz biżuteria Police nie są dedykowane każdemu. Odpowiednie zestawienie kolorów, wyraziste kształty, starannie dobrane dodatki, kreatywne wykończenie – Police to „must have” buntowników oraz przeciwników jakichkolwiek ograniczeń.

Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 96 z 135 elementów