Filtrowanie

Kategoria:

Cena:

216 zł - 472 zł

Materiał:

Kolor:

Termin realizacji:

Wszystko zaczęło się od marzenia… Młody Włoch Renze Rosso zapragnął podbić rodzimy rynek swoją własną kolekcją ubrań. Niestety, stworzone na starej maszynie do szycia kreacje nie każdemu przypadły do gustu. Wejście w spółkę pozwoliło mu rozwinąć skrzydła. Odpowiedni zastrzyk gotówki sprawił, że już kilka lat później usłyszał o nim cały świat. Z firmy o nazwie Moltex – przy odpowiednim udziale geniuszu Rosso – narodziła się zupełnie nowa „perła”, Diesel.

Diesel kryje w sobie wiele różnorodnych rozwiązań dedykowanych odważnym, mocno stąpającym po ziemi Odbiorcom. Pośród niezliczonej ilości dodatków kryją się wysokie klasy „perełki” – zaprojektowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół zegarki oraz biżuteria o charakterystycznym wykończeniu. Amerykańska firma o włoskich korzeniach może pochwalić się fanami z każdego zakątka świata. Projektanci marki wychodzą daleko ponad obowiązującą modę, kreując własny, niepowtarzalny styl.

Co wyjątkowego kryją w sobie rozwiązania Diesel? Nowoczesne wzornictwo, odważne wykończenie niecodzienne kształty, industrialny charakter, unikalny klimat… Nie sposób wymienić wszystkich zalet wysokiej klasy, amerykańskich (z włoską nutą) dodatków. To, co przoduje w każdym modelu, niezależnie od linii, to przede wszystkim jakość. Solidne, a zarazem wygodne i przy okazji eleganckie „perełki” sprostają każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu.

Sortuj wg
Pokaż:
302 zł
355 zł -15%
353 zł
415 zł -15%
Pokazuje 1 - 69 z 69 elementów